Asel Duru Tuhafiye Hobi San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

www.aselduru.com, Asel Duru Tuhafiye Hobi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin e-ticaret girişimidir.

5 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışı pazaryerlerinde satış yaparak edindiği deneyimlerini kendi bünyesindeki e-ticaret platformunda bir araya getirmiştir. Şirketimizin Hepsiburada, Trendyol ve Amazon Türkiye gibi önemli pazaryerlerindeki mağaza linklerine ulaşabilirsiniz.

Nazikendam.com’un öncelikli hedefi, Türkiye ve MENA bölgesinde ana distribütörü olduğu ürünlerin online kanallar üzerinden erişilebilir olmasını sağlamaktır.

Fiyat politikamız doğrultusunda, kargo maliyetleri hiçbir şekilde ürün fiyatlarına eklenmez. Bu sayede müşterilerimiz daima ürünün gerçek fiyatına ulaşmış olurlar. Platformumuzda satılan tüm ürünler, lisans sahibi firmalardan temin edilir ve orijinalliği taahhüt edilir. İkinci el veya kullanılmış ürünlere platformumuzda yer verilmemektedir.

Şirketimiz ve satış politikalarımız, bilgi sayfalarında detaylı şekilde açıklanmıştır.

Sektörün en büyük sorunu olan iletişim konusu, doğrudan iletişim ile çözülmüştür. Müşterilerimiz için oluşturulan iletişim formlarıyla iletişime geçen her müşteri, kısa sürede aranarak dinlenmekte ve talep ettiği yardım sunulmaktadır.

Nazikendam.com olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.